Podrobnosti

Terminál 2
Veřejná část

Otevírací doba

Zavřeno

Omlouváme se, ale služba Security FastTrack je aktuálně nedostupná

Cestujete v rámci schengenského prostoru (Terminál 2)? Nestůjte ve frontě a získejte více času se službou Security FastTrack, která Vám zajistí přednostní průchod bezpečnostní kontrolou na Terminálu 2, a to bez ohledu na typ zakoupené letenky.

Službu si lze aktuálně vyzkoušet při zakoupení dlouhodobého parkování na letišti jako Extra službu (v kroku č. 3).
Pokud se služba nezobrazí, tak byla naplněna její kapacita pro daný časový úsek. Přednostní průchod je možné využít pouze v konkrétním časovém úseku. Detailnější informace jsou k dispozici při rezervaci služby.

Návod na využití služby

 1. Po rezervaci obdržíte v příloze Vašeho e-mailu QR kód s pokyny k využití. QR kód může být v tištěné i digitální podobě.
 2. Po příjezdu na letiště se vydejte k Terminálu 2. Dále sledujte navigaci k centrální bezpečnostní kontrole (Odlety) v odletové hale, kde naleznete speciální průchod Security FastTrack.
 3. Postup u validátoru 
  1. Jako první k validátoru přiložte palubní vstupenku. 
  2. Následně budete vyzváni k přiložení Security FastTrack voucheru (QR kódu). QR kód pro naskenování naleznete níže.
 4. Cestujete-li ve skupině, každý další cestující musí dodržet pořadí kroků uvedených výše. Nejprve přiložit palubní vstupenku a následně svůj vlastní QR kód.

Pozn.: QR kód je jedinečný a v případě ztráty ho nelze z bezpečnostních důvodu opětovně vygenerovat.

Cena služby

 • Službu si lze aktuálně vyzkoušet při zakoupení dlouhodobého parkování na letišti jako Extra službu (v kroku č. 3). Pokud se služba nezobrazí, tak byla naplněna její kapacita pro daný časový úsek.
 • Každá osoba musí mít objednaný vlastní vstup (dospělý i dítě).
 • Vzhledem k testování služby Security FastTrack na Terminálu 2 za účelem ověření jejích provozních a kapacitních možností v ostrém provozu letiště, nebude za poskytnutí této služby v testovacím režimu účtován žádný poplatek.

Kde nás najdete

 • Po příjezdu na letiště se vydejte k Terminálu 2. Dále sledujte navigaci k centrální bezpečnostní kontrole (Odlety) v odletové hale, kde naleznete speciální průchod Security FastTrack.

Důležité upozornění: Služba Security FastTrack je dostupná pouze v rámci cest do zemí schengenského prostoru (Terminál 2) a je platná v 90 minutovém časovém úseku (detailnější informace jsou k dispozici při rezervaci služby). V případě neúspěšného ověření validátorem vstupní brány služby Security FastTrack nebo v případě ztráty voucheru s QR kódem využijte standardní nepřednostní vstup do prostoru bezpečnostní kontroly. Službu nelze využít pro průchod s kočárky a jinými než-li standardními kabinovými (příručními) zavazadly.