Parkujte krátkodobě a nabíjejte zdarma

Krátkodobé nabíjení elektromobilů (rychlonabíjení)

V přízemí parkovacího domu PC COMFORT je k dispozici rychlonabíjecí stanice, která umožňuje zároveň nabíjet dva vozy a to za pomoci konektorů CHAdeMO (až 50 kW), CCS (až 50 kW) nebo Typ 2 „Mennekes“ (až 22 kW). V jednu chvíli lze použít pouze jeden konektor na nabíjení stejnosměrným proudem. Možné varianty současného nabíjení 2 vozidel: CHAdeMO + Typ 2 nebo CCS + Typ 2. Provozní doba je každý den od 7:00 do 20:00. Cena parkování s možností rychlonabíjení je 100 Kč / 30 minut.

Tato nabíječka není určená k dlouhodobému nabíjení. Pro dlouhodobé nabíjení prosím využijte elektrické zásuvky umístěné ve 3., 4., 5. a 6. nadzemním patře parkovacího domu PC COMFORT.

Pokyny k využití služby:

1. Příjezd

K vjezdu do parkovacího domu PC Comfort použijte pravý vjezd, který je označen „PUBLIC CHARGING STATION“. Na vjezdovém stojanu stiskněte tlačítko pro spojení s dispečerem a nahlaste svůj záměr použít rychlonabíjecí stanici. Po vjezdu do parkovacího domu pokračujte rovně, nabíjecí stanici uvidíte po levé straně. Zaparkujte na vyhrazeném místě a dostavte se k dispečinku / přepážce AeroParkingu. Tu naleznete v přilehlé hale parkovacího domu, kde se nachází také autopůjčovny. Následně bude zaevidován počáteční čas nabíjení a obdržíte přihlašovací kartu k nabíjecí stanici.

2. Nabíjení

Přiložte přihlašovací kartu ke čtečce, kterou naleznete na levé straně stanice. Následně pokračujte dle instrukcí na displeji. Připojte své vozidlo k nabíječce. V případě nejasností jsou u stanice k dispozici manuály. Obrátit se můžete i na zaměstnance AeroParkingu.

3. Odjezd

Před odjezdem se prosím znovu dostavte na přepážku AeroParkingu, kde vám bude vystaven účet za parkování dle platného ceníku. Cena za odebranou energii je součástí poplatku za parkování. Zaplatit za parkování lze hotově nebo platební kartou. Oproti vrácené přihlašovací kartě vám bude vydán výjezdový lístek, pomocí něhož budete moci opustit parkovací dům.

Parkujte dlouhodobě a nabíjejte zdarma

Dlouhodobé nabíjení elektromobilů

V parkovacím domě PC COMFORT je pro vás k dispozici 24 nabíjecích míst, a to ve 3. nadzemním patře (3108-3113), 4. nadzemním patře (4108-4113), 5. nadzemním patře (5110-5115) a 6. nadzemním patře (6027-6032). Tato místa jsou vybavena běžnými elektrickými zásuvkami na 230 V (zástrčka typu E). Tato parkovací místa jsou označena zelenou barvou a symbolem pro nabíjení elektromobilů. Místa není možné předem rezervovat. Nejsme schopni garantovat dostupnost parkovacího místa ani dostupnost elektrické zásuvky u těchto míst. K nabíjení budete potřebovat vlastní kabel s adaptérem. Za poškození nebo zcizení těchto zařízení neručíme. Nabíjení vašeho elektromobilu je zdarma. Dlouhodobé parkování si můžete rezervovat v předstihu (online) za výhodnější ceny. Také lze přijet bez rezervace.